بیانیه قرارگاه جهادی انصار الله پیرامون موضوع ۲۲ بهمن و انتخابات
بیانیه قرارگاه جهادی انصار الله پیرامون موضوع ۲۲ بهمن و انتخابات

بیانیه قرارگاه جهادی انصار الله پیرامون موضوع ۲۲ بهمن و انتخابات

به نام خدا

بدینوسیله ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران خدمت شما جهادگران گرامی و مردم ارجمند، وظیفه خود می دانیم که شما را به حضور گسترده در دو رویداد بزرگ اسلامی و ملی فرا خوانده و دعوت نمائیم.
حضور گسترده شما ملت فرهیخته در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث به هم ریختگی در محاسبات دشمن گردیده و مشت محکمی بر دهان منافقین داخلی و خارجی می باشد.
همچنین حضور حداکثری شما عزیزان در پای صندوق های رای، یک تکلیف بزرگ الهی می باشد و دست نظام اسلامی را در برابر دشمنان کینه توز و ظالم مانند رژیم تروریست اسرائیل، آمریکا، انگلیس، فرانسه و برخی حکام مرتجع و جیره خوار استکبار جهانی، پر می کند.
قرارگاه جهادی انصار الله حسب تکلیف الهی و با افتخار، خود را مطیع اوامر نائب امام زمان (عج) حضرت امام خامنه ای عزیز و مجری دستورات سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می داند و در هیچگونه دسته بندی سیاسی شرکت ننموده و از گروه ها، احزاب، جناح ها و امثالهم حمایت نکرده و در امور آنها مشارکتی ندارد.
حضور بالا در انتخابات و انتخاب فردی شایسته و مطیع ولایت که اهل کار جهادی و خدمت و دارای روحیه انقلابی باشد، را یگانه راه پیشرفت و آبادانی این مرز و بوم می دانیم.

🇮🇷 قرارگاه جهادی انصار الله
۱۴۰۲/۱1/22
نظر
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.